dantų pasta. Kauno implantologijos centras.

Kokią dantų pastą pasirinkti?

Kauno implantologijos centro gydytoja odontologė Aušra Gudžinskienė teigia, kad šiandien tai vienas iš dažniausiai pacientų užduodamų klausimų.

Kasdieniam naudojimui yra tinkamos dantų pastos, kurios apsaugo nuo apnašų susidarymo, dantų akmenų formavimosi, bei dantų ėduonies.

Dantų pastos sudėtyje turėtų būti natūralios veikliosios medžiagos, nebūti dirbtinių dažiklių.

Dantų pasta. Kauno implantologijos centras.

Verta atkreipti dėmesį, jog ne kiekviena dantų pasta tinka kasdieniniam dantų valymui.

„Jei dantys jautrūs šalčio ir šilumos dirgikliams, suskausta pavalgius saldaus, rūgštaus maisto, kraujuoja dantenos, yra gingvito požymių ar neseniai atlikta dantų akmenų šalinimo procedūra reikėtų pasirinkti dantų pastą jautriems dantims be fluoro, kurios sudėtyje yra veikliųjų medžiagų mažinančių dantų ir dantenų jautrumą, stabdančių kraujavimą,“- pataria Kauno implantologijos centro gydytoja odontologė Ramunė Mickienė.

Tokios veikliosios medžiagos kaip greipfruto sėklų ekstraktas ar sidabras veikia antibakteriškai, auksas skatina minkštųjų audinių regeneraciją ir jų gijimą, saldymedžio šaknis saugo nuo uždegimų, unshiu eterinis aliejus, žaliosios arbatos ar obuolio ekstraktai veikia kaip natūralūs antioksidantai, ginkmedis gerina kraujo cirkuliaciją dantenose.

Renkantis dantų pastą geriausia yra pasikonsultuoti su Jus gydančiu gydytoju odontologu.

Jei Jus domina odontologų paslaugos, parašykite mums »»